Historyczny aspekt seks telefonów

„Niejednemu człowiekowi przypada w udziale to, co przeznaczone było drugiemu, ale nikomu los drugiego”.
To prawdziwe słowa.
On, Szymon, miłował swoją młodą narzeczoną. Gdyby ją dostąp byłby na pewno człowiekiem zadowolonym, na pewno żyliby z sobą. A ona jeszcze dziś była taka sama jak wówczas, kiędy się po raz pierwszy spotkali. Łagodna i skromna, a tak rozsądni iż każdy mąż chętnie oraz w poważnych sprawach pytałby ją o radę, nieco uparta, gdy chodziło o drobnostki, ale na ogół uległa, przyzwyczajona przez pani do tego, by dać się prowadzić, wspierać oraz ochraniać. Ale później zyskał nad nią władzę człowiek, który nigdy nie umiał sam sobą pokierować, który nigdy nikogo nie otaczał opieką. Pogwałcił jej słodką dziewiczość, złamał jej dumny spokój, zniszczył jej niewieścią słodycz sex telefonem oraz zmusił ją, by wszystkie dary, dane jej przez naturę, wykorzystywała do ostateczności. Ona  musiała stanąć w obronie ukochanego, jak drobna ptaszyna broniąca gniazdka drżącym ciałem oraz rozpaczliwym świergotem, kiedy się ktoś doń zbliża.
Jej smukłe, wiotkie ciało zdawało się stworzone do obsługi sex telefonu  by spoczywać w ramionach mężczyzny oraz być serdecznie chronione, a Szymon widział je napięte w dzikiej woli wytrwania, podczas gdy serce tłukło w niej młotem z odwagi, trwogi oraz woli walki; rozpaczliwie walczyła 0 męża i alkohole, podobnie jak gołębica, która staje się dzika i nieustraszona, kiedy idzie o pisklęta.
Gdyby on został jej mężem, gdyby przez piętnaście lat współżyła z nim, który miał tyle dobrej woli – wówczas, wiedział, stanęła by przy nim, gdyby przyszło na niego nieszczęście. Odważnie oraz dzielnie stanęłaby u jego boku. Ale nigdy nie widziałby tej skamieniałej twarzy, jaką miała wówczas, w ten wieczór w Oslo, kiedy opowiadała, jak poszła i obejrzała sobie ów dom… oraz nigdy nie usłyszałby swojego imienia wołanego w takiej męce oraz w takim dzikim cierpieniu. oraz doprawdy, nie była to zacna, uczciwa miłość pierwszej młodości, która na to wołanie odezwała się w jego sercu. Owa dzikość, którą sex telefonem (pracowała na http://sex-rozmowy.pl/)w nim wzbudziła i odpowiedziała jej dzikiej żądzy: nigdy by się nie dowie